Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van olyan magánkórház Budapest...

Van olyan magánkórház Budapesten, ahol a járóbeteg-szakellátások nem töltik fel a leleteket EESZT-be?

Figyelt kérdés
2022. febr. 11. 15:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy, hogy mit töltenek fel? Ha akarod, akkor csak te látod. Nyilván ha az életed kell menteni, az más eset.
2022. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Igen, vagyis magánklinikán jártam ami nem jelenik meg ott és még receptet adnak.
2022. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
56%

KÖTELEZŐ!


El akarnál titkolni valamit, vagy mi értelme annak, hogy ne töltsék fel?

Adódhatnak olyan helyzetek, amikor ez az életedbe kerülhet!

Mert pl. nem tudnak megnézni olyan információt, ami egy balesetnél nélkülözhetetlen lenne...

2022. febr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
27%
2-es vagyok...ha akartam volna ha nem nincs feltöltve. Ez nem a beteg kivánságműsora.
2022. febr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Változó, nekem volt hogy beírták eeszt-be, de volt hogy nem
2022. febr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
24%
Biztos, hogy nem KÖTELEZŐ, mert nekem csomó cuccot nem töltöttek fel. Többször voltam pl. a Róbert Károlyban és semmi sincs ezekről feltöltve EESZT-be, de pl. Doktor24 esetében van, ami fel van, van ami nincs. Nagyon változó.
2022. febr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%

Rendeletileg kötelező.

Amúgy nem értem azokat, akiknek ez fáj. Mit számít? Van, aki azt hiszi, bárki illetéktelent érdekelnek az eü. problémái?

Aki meg a kezelőorvosai előtt akar titkolózni, az szimplán hülye.

2022. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
35%

Én is azok közé tartozom, akik nem szeretnék, hogy bármi is fel legyen töltve. Miért?

Mert ez egy olyan rendszer, amit bárki eü dolgozó láthat. A pletykás asszisztens - bárki. Nem azt mondom, hogy tutira megnézi, de megézHETi. Nekem ez baromira nem tetszik. Az meg a másik, hogy a szégyen megölne, ha bárki is tudná, hogy pl. nemibeteg gondozóban, urológusnál, stb jártam. (Egyiknél sem voltam).

Ezt az új rendszert úgy próbálom megúszni, hogy inkább nem megyek orvoshoz. Amúgy sem voltam 20+ éve. Ha szükséges lesz, elmegyek magánba, ott taj számot sem kell megadni, és a probléma megoldva.

Ha lenne olyan tiltás funkció, hogy senki, de tényleg senki nem fér hozzá az adataimhoz, akkor talán megváltozna a véleményem.

2022. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
37%
Nem kötelező magánszektorban. Az, hogy adott helyen miért nem töltik fel, az sok mindentől függ, nincs a két rendszer között kapcsolat kiépítve. Egyébként, ha elmész egy ilyen helyre és a nyilatkozatot nem írod alá, nem adsz meg TAJ-t, akkor nem tudják feltölteni.
2022. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
50%
A pletykás asszisztensnek fogalma sincs, hogy te ki vagy. Kb. annyit ér, ha elolvassa, mit írnak rólad, mintha te Krizsán Krisztofóról olvasnád el, hogy aranyérrel küzd. Nem lennél tőle előrébb. Túl nagy fontosságot tulajdonítotok a saját személyeteknek. Rajtatok meg a családotokon kívül senkit nem érdekel, mit írnak rólatok.
2022. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!