Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lézeres szőrtelenítést állja...

Lézeres szőrtelenítést állja a társadalombiztosítás?(bőv.lent).

Figyelt kérdés
Hormonális problémából adódóan (PCOS) nő létemre nagyon megerősödött a szőrzetem és már a mellkasam is szőrös. Egyre rosszabb, konkrétan az eddigi exeimnél szőrösebb (lenne ha meghagynám, és nem gyantáznám). Viszont a gyanta sem igazán megoldás, aránylag gyorsan visszanő, piros a bőröm, kisebesedek, benőnek a szőrszálak stb... Pólót is alig tudok venni, csak az jó ami garbós vagy magasan van a nyaka. Nagyon megalázó, ismerkedni sem könnyű vele, mert ahhoz, hogy legyantázhassam kell, hogy egy kicsit már látszódjon és olyankor nem merem levenni a pólómat, inkább valamit kitalálok, ami miatt a fürdőben öltözök át stb. Ilyen esetben lézeres szőrtelenítésre van lehetőség tb alapon? Nagyon megpecsételi az életemet, nem is érzem magat nőnek tőle. Valamint ez a melleimet is érinti és az államon és a hasamon is elkezdett nőni. Nem győzök szőrteleníteni már és rengeteg pénzembe is kerül, hogy állandóan gyantázok. A lábamon is sokkal erősebb a szőrzet mint egy átlag nőnek, az kevésbé zavar mert tudom, hogy ott amúgy is minden nőnek van. De a mellkasam egyszerűen szánalmas, rengetegszer sírtam már miatta. A ruhatáram egy jó részét már nem is tudom hordani. Esetleg van akinek van ugyanilyen problémája? Ti hogyan oldottátok ezt meg? Annyira kiborít, hogy még a kérdés megfogalmazása közben is a sírással küzdök...

2022. febr. 17. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a háziorvosod tudna válaszolni a kérdésre

Még ha a problémát ő maga nem is tudja megoldani, abban a témában biztosan jobban otthon van, mit végezhetnek el tb alapon

2022. febr. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán igen.

Előbb kérdezd meg orvostól

2022. febr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem pont most hívott egy magánklinika, aki direkt ilyen problémával küzdő PCOS-eseket keres. Nekem szerencsére a szőrösödéssel semmi gondom, viszont neked akár érdekes is lehet a kezelés (gyógyszeres).

Ha írsz privátban, szívesen megosztom veled.

2022. febr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!