Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vény nélküli esemény utáni...

Vény nélküli esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés

Létezik ilyen?

A háziorvosom nem írta fel az esemény utáni tablettát mert szerinte káros

Tény hogy lehetett volna jobban vigyázni,de szerintem bárkivel előfordulhat hogy szüksége legyen tablettára.

Mivel nem írja ki az orvos,és azt mondta oldjam meg ahogy tudom,így felmerült a kérdés hogy van e vény nélküli tabletta és ha igen,akkor melyik fajta?

Mivel kis faluban nincs ügyeletes patika így másik városba kell mennem :/

Ha nincs vény nélküli,de mégis sikerülne valamit kiiratnom hétfőn bevehetem?



2022. febr. 18. 20:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed rá (18000Ft) esemenyutan.hu

Engem 3 órán belül hívtak, 3 perc beszélgetés és ott volt a recept a felhőben

2022. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Plussz kb. 8000 még maga a tabletta.
2022. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

7500 Ft-ot fizettem én érte.

Nyilván nem mindenkinek ez lesz a legjobb opció, de én aznap utaztam el, nem lett volna időm még az ügyeletre is elmenni, nekem nagyon sokat segített. Ha nem is a kérdezőnek, de hátha valakinek a jövőben szintén jól jön ez a szolgáltatás. Semmi promó nem volt benne, az árukat is megírtam.

Ami viszont kb megfizethetetlen, hogy nem úgy beszélnek veled, mint a véres ronggyal. Ilyenkor a legtöbb nő, amúgy is nagyon sérülékeny és kétségbeesett.

2022. febr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászati ambulancia menj a legközelebbi város kórházba, ott felirat, ne várj hétfőig. Ismerősöm szombat éjjel ment, mert kiszáradt a gumi és pont középidőben volt. Nem örültek neki, de felirtak a gyógyszert
2022. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!