Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit kell tudni egy hasi...

Mit kell tudni egy hasi ultrahang elött? Enni, inni meddig lehet?

Figyelt kérdés
Aki volt már, puffadás és különböző problémák miatt ilyen hasi ultrahangon megosztaná a tapasztalatát?

2022. febr. 24. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy csak a szakrendelésen lehet kérni az időpontot, ha személyesen mész, akkor kapsz egy papír alapú tájékoztatót, ha telefonon kérsz időpontot, akkor szóban elmondják, hogy időpont függvényében hány órától nem ehetsz, inni is csak vizet, mert a hólyagoknak tele kell lennie, ne menj előtte pisilni stb. Beveheted-e a gyógyszereidet, vagy ha enni is kell hozzá pár falatot, hány órával korábban kell megtenned, vagy vizsgálat után.
2022. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
4-6 órás éhezés vizsgálat előtt és előtte inni kell, tele legyen a hólyag, de ne legyen feszesen tele.
2022. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Enni nem szabad, és nekem nem kellett inni sem, csak annyit, amit egyébként is szoktam.


Én reggelre mentem, szóval az szar volt, mert azt hittem elájulok, mire sorra kerültem :(

2022. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!