Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez mitől lehet? Nagyon megijed...

Rocko9 kérdése:

Ez mitől lehet? Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés
Szóval reggel felkeltem ereztem h tele van az orrom kifujtam de nem erosen. Es verzett. Valami alvadt vér is volt benne. Nem dolt az orrombol a ver meg ilyenek csak mikor kifujtam lattam hogy veres. Ez mitől lehet? Nekem még sosem vérzett az orrom. A vérnyomasom soha nem magas inkább majdnem mindig alacsony.
2022. febr. 26. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem túl száraz a levegő a szobában?
2022. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán
2022. febr. 26. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott lenni ilyen, es nalam sincs kulonosebben szaraz levego. Nem szoktam nagy jelentoseget tulajdonitani neki, lehet hogy egy pici ernek egy gyengebb fujas is eleg, hogy elpattanjon.
2022. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem hát remélem csak erről van szó. Mert csak fujasnal volt veres alapjaraton nem folyt a ver az orromból.
2022. febr. 26. 11:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Náthánál gyakran előfordul, nekünk is, véres orrváladék, egy kis orrvérzés is néha.
2022. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!