Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Felfázás kezelésére ti-mit-jav...

Felfázás kezelésére ti-mit-javasolnátok? Kinek milyen tippjei vannak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Most múlt el a menstruációm...vagyis tegnap...de még mindíg fel vagyok fázva...sajnos sűrűn fűzok fel, akármien melegen is öltözöm. Ti mit javasolnátok a kezelésére ? Tudom...forduljak orvoshoz...de az meg elküldött azzal, h nem tud mit csinálni...majd elmúlik. Kinek milyen tippjei vannak ? Tudnátok segíteni ? Bármilyen "otthoni praktikát" elfogadok...Nagyon örülnék neki és előre is köszönöm :)
2010. szept. 12. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
medveszőlő levél tea.
2010. szept. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
urogin csepp
2010. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Forró víz egy fél literes üvegbe töltve, ezt a lábad közé kell venni. Ha kihűlt, cserélni kell. Persze ne legyen olyan forró, hogy megolvadjon az üveg tőle :)


Viszont gondold át azt a melegen öltözést, valószínűleg lehetne valahová fokozni, hiszen nem véletlen fázol fel. Az is lehet, hogy az immunrendszered kellene erősíteni.

2010. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tőzegáfonya, vagy tőzegáfonya kapszula. Én is könnyen felfázok, és túl sok antibiotikumot kéne.. nekem ez jött be (mellé a klasszik sok folyadék), a második napon már jobb volt.
2010. szept. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!