Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ápolóknak gyakornokként,...

Dávid kérdése:

Ápolóknak gyakornokként, milyen intézetben (részlegen) tudok vérvételt/kanülbeszúrást gyakorolni?

Figyelt kérdés

Ahol eddig tanulok (Uzsoki), ott csak nézni lehet.

Az pont olyan hasznos, mintha KRESZ könyvből tanulnék vezetni.



2022. márc. 4. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem még úgy sem engedték, hogy már megszereztem a szakmám, és “rendes” dolgozó voltam.
2022. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Oh, de sajnállak titeket. Én egy kisvárosi kórházban töltöttem a gyakorlataim és ott megtanítottak szúrni. Kiküldtek az ambulanciára (bel és kardi) és az összes betegnek megcsinálhattam: EKG, vérnyomásmérés, vérvétel. Az osztályon meg az összes gyomorszondát, beöntést, katéterezést stb csinálhattam. Nagyot fordult a világ 10 év alatt ha ezeket nem engedik. :(

Azóta intenzív terápiában dolgozom, és a hozzám beosztott hallgatókkal mindig rendes vagyok.

Kívánok nektek kitartást és jobb gyakorlati helyet...

2022. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

Sehol. Kb ez a tendencia.


Mi gyakorlat alatt voltunk vagy.... 5-6 kórházban, és sehol nem csinálhattunk semmit.

2022. márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!