Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha felviszem a gyereket a...

Ha felviszem a gyereket a gyerekorvoshoz vajon megvizsgálja?

Figyelt kérdés
Nálunk úgy van az orvos, hogy csak felhívni lehet ha a gyerek beteg, de már 1 hete nem volt iskolában és csak fáj a torka.

2022. márc. 7. 06:59
A kérdező szavazást indított:
Megvizsgálja akkor.
Nem fogja.
5 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nagy tétben nem mernék fogadni rá hogy megvizsgálná. 2 éve csak a gyógyszerfelírás megy, vizsgálat semmi. Ez igaz felnőtt orvosra gyerek orvosra egyaránt. Ha odamegy az ember, hogy beteg még le is szidják hogy minek ment oda, miért nem telefonált csak.
2022. márc. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már a dokival egy héttel ezelőtt? Egy hete azt teszed, amit mondott, mégsem múlik a torokfájás? Akkor hívd fel újra és megmondja, mi a teendő, mikor menj oda, hogy ne kelljen órákon át ülnötök a többi beteg vírusai között, hogy még valamit elkapjon a gyerek.
2022. márc. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Néhány emberre egy zsák krumplit sem szabadna bízni, nemhogy egy gyereket.
2022. márc. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2. Nem a dokival beszéltem, hanem az asszistenssel (lehet nem így írják :D), mert csak vele lehet. Ő meg nem mond semmit.
2022. márc. 7. 07:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk covid óta is ugyanúgy van vizsgálat. Gyereknek is, felnőttnek is. Épp holnap viszem le, mert nem múlik a köhögése. Tesztet se csinálnak. Nyíregyháza.
2022. márc. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nálunk úgy van betegfogadás, hogy előtte oda kell telefonálni. Légúti panaszokkal, covid(hoz hasonló) tünetekkel egyáltalán nem fogadnak se gyerekorvosnál, se házi orvosnál.

Igazolást adnak úgy, hogy előre megírják és lepecsételve, aláírva odaadják. De nálunk a gyerekorvosunk ősszel pl. adott többet "üresen", aláírva, pecsételve. Hogyha beteg a gyerek és itthon tartom, töltsem ki én, ne menjek be ezért a rendelőbe.

2022. márc. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nem a dokival beszéltem, hanem az asszistenssel ... mert csak vele lehet."

Akkor hívd fel újra és kérjél tőle időpontot a dokihoz!

2022. márc. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Igazolást adnak úgy, hogy előre megírják és lepecsételve, aláírva odaadják. De nálunk a gyerekorvosunk ősszel pl. adott többet "üresen", aláírva, pecsételve."

Azért ez így elég laza...

2022. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5ös vagyok. Nálunk is kiadja előre a doki az igazolást. Most is ott van a konyhaasztalon.

De attól még nem fogom betegen vinni a gyereket oviba,nem kergültem meg. Csak egy kis ész kell hozzá....

2022. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!