Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr. Sahin Péter gasztroenterol...

Dr. Sahin Péter gasztroenterológus vélemények?

Figyelt kérdés

Érdi sztkba rendel

Köszönöm


2022. márc. 8. 06:29
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Benyul melyre.
2022. márc. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

2017 környékén volt vele dolgom a Jahn Ferenc Délpesti Kórházban és egy kifejezetten kellemetlen élményként éltem meg.

BORZASZTÓ nárcisztikus személyisége van.


Egyszer volt, hogy késett másfél órát és ahelyett, hogy bocsánatot kért volna megérkezett és az összes váró betegnek akik még meg sem szólaltak nyomott egy olyan szöveget, hogy ha nem tetszik lehet másik időpontot kérni az asszisztens nőtől.


Flegmatikus, nem köszön, lenéző. Hirtelen ezek a szavak jutottak eszembe így 6 évre rá, de még néha rá szoktam keresni a neten hátha találok róla valaki más által formált negatív véleményt, hogy jobban érezzem magam, hogy valaki távolból osztozhassak a terhen :D

Na de lehet most én vagyok másnak az a valaki, szívesen!


Doktor úr meg remélem ha ezt olvassa átgondolja az életét.


Üdvözlettel:

Nem gyógyítottál meg

2023. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia! Uhh teljesen átérzem

Én is voltam nála utána miután kiírtam ezt a kérdést. Borzalmas volt, azóta is néha eszembe jut.

Sajnos engem nagyon megalázott

2023. júl. 31. 22:52
 4/5 anonim válasza:

2019 ben voltam nála sztk-s rendelésen. Lekezelő, nemtörődöm, a magánrendelésével volt elfoglalva. A H2 kilégzéses tesztem eredményeit csak a 3 hónappal későbbi időponton nézte meg. Alig mond valamit, nem tájékoztat rendesen a betegséggel kapcsolatban. Nem ajánlom senkinek.

Csak azért írtam le hogy mások ne kerüljenek hasonló kellemetlen helyzetbe.

jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért elég szomorú hogy többen panaszkodnak rá

Én azt hittem, csak én fogtam ki rossz passzban.

jan. 10. 14:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!