Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi a Salofalk végbélkúp...

Mennyi a Salofalk végbélkúp felszívódási ideje?

Figyelt kérdés
Colitis Ulcerosám(fekélyes vastagbélgyulladás), van, aminek a szinten tartásához kell minden este használnom ezt a kúpot. Van, hogy elősfördul, hogy a kúp beadása után 1-1,5 órával el kell mennem nagydolgozni. Ennyi idő alatt felszívódik, vagy újrázni kell?
2022. márc. 9. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
sziaaa, neked csak este kell? nekem reggel-este van felirva, nalam is eppen most lett diagnosztizalva ez a dolog, ha gondolod szivesen beszelhetunk errol akar itt, de akar mashol is, szivesen meghallgatom a te storyd, egyebkent kb. en akkor helyezem fel, ha tudom, hogy akkortajt mar valoszinu nem jon szeklet, tehat pl este furdes utan celszeru, utana ugyis alszom es nem kelek fel jo ideig
2022. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kell sajnos az 1grammos.Azt mondta a doktornő aki kezel,hogy legalább 2 óra hosszáig ben kellene tartani.Nekem este be van adva reggelig bennem marad álltalában.
2022. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!