Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A kinyomtatott orvosi beutaló...

A kinyomtatott orvosi beutaló is érvényes, ha otthon hagytam az eredetit?

Figyelt kérdés

Ha nincs meg az eredeti beutaló amit kézbe kaptam, de a felhőből ki tudom nyomtatni az oda felrakott beutalót, az ugyanannyira lesz érvényes? Vagy az már nem?

Mert ennyi erővel papír nélkül is megnézheti ha odaérek, csak a betegfelvételnél kell ugye bemutatni hogy miért és hova jöttem.


Sürgős nagyon



Köszönöm!!!!



2022. márc. 10. 21:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha a felhőben fent van, akkor azt a szakrendelőben is látják, nem kell kinyomtatni.
2022. márc. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Pl. mi nem férünk hozzá a felhőhöz, plusz ha leáll az EESZT, akkor szívás, így azt mondom, hogy inkább nyomtasd ki. Bár annyira nem értem, mert ha felhőben van, akkor papír formában nincs értelme pluszban adni. Nyomtatottat is elfogadnak.
2022. márc. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

2-es az elég nagy baj, mert 2020.10.31-től minden egészségügyi szolgáltatónak kötelező csatlakozni az EESZT-hez. Aki ezt nem teszi meg, törvényt sért.


[link]

2022. márc. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jó a nyomtatott a rendelőben, szerintem a betegfelvételen is. Nekik mindenképp nyomtasd ki, nincs idejük felhőzni, de a rajta lévő adatok alapján vesznek fel a rendszerbe. Esetleg az érdekes még - ha egyáltalán rajta van, hogy a beutaló orvos miért küld.

El is kell tennünk, bár ezt valószínűleg soha senki nem fogja megnézni.

2022. márc. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az EESZT-ről még annyit, hogy csak orvos fér hozzá.

Valószínűleg a betegfelvétel nem fér hozzá, rendelésen és osztályon is csak akkor tudunk nézelődni mi asszisztensek, ha előtte egy orvos belép nekünk.

Ha mondjuk még nem jött meg az orvos és csak az asszisztense ül ott, ő meg van lőve, hogy Neked az EESZT-ben van mindened.

2022. márc. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm az összes választ, rengeteget segítettetek! ❤️❤️
2022. márc. 11. 09:36
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ebeutalókhoz nem csak orvos fér hozzá.

#3:Baj, nem baj, ez sajnos így van, ez informatikai probléma, nem mi tehetünk róla. Nekünk egyébként sokkal jobb lenne, ha ez működne.

2022. márc. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenének számítógépek, ha ugyanúgy nyomtatunk orrba-szájba? Sőt, a számítógépek megadták azt a lehetőséget, hogy mindjárt 5x annyit is előállíthassunk papíron, gyorsan.
2022. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Rengeteg felesleges dolog ki van nyomtatva egy kórházban, mindent el kell tenni, egy példány ide, egy oda, kéréseket hiába látják át kell vinni... hivatalosan ezeket a beutalókat el kell tenni mert ellenőrizhetnek, szóval gondosan le vannak dobálva egy dobozba az asztal alá.
2022. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nevetséges.
2022. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!