Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet máshonnan vetetni vért...

Lehet máshonnan vetetni vért mint a könyököm részéről?

Figyelt kérdés

Mondjuk a könyökrész, és csuklóm közti részről? Vagy a bicepszemből?

Igazából bárhol jó lenne, ahol kidagadnak az ereim, és nem olyan érzékeny pont, mint a szokásos hely ahonnan venni szokás. Egyszerűen rosszul vagyok a gondolattól hogy olyan gyenge érzékeny pontra szúrják be. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy majd megszokom, ne nézzek oda, nem fáj stb, oda nem lehet beszúrni semmit viszont vérvételt akarok csináltatni. Szóval mik az alternatívák? Ha bemondom a dokinak válasszon a bicepszemen vagy alkaromon valami eret, leveszi onnan? Vagy felőlem az is jó ha késsel megvágják a karom, és hagyják hogy elég vér kifollyon. Csak ne a hajlatba vagy ilyesmi vékony gyenge részre. Nem érdekel ha jobban fáj, csak ne onnan legyen véve.


2022. márc. 16. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van máshol is jó vénád, kérd meg egyszerűen, hogy ne onnan vegye. Ha normális akkor biztos vesz máshonnan.
2022. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha látszik a véna, akk igen.

Meg kell kerned hogy mashova dugjon be

2022. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Max. a kézfejedből vesznek. De csak alapos indokkal. Nálam mondjuk mert nem találták a vénát könyökhajlatban.
2022. márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 hát látszik egy csomó ér. Csak jó valamelyik nem?
2022. márc. 16. 15:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kézfejből vettek, amikor nem találtak vénát a könyökhajlatban.
2022. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos pont olyan testrész kell, ahol vékony a bőr, tehát látszódnak a felületi vénák. Bicepsz az hülyeség. Csuklóból és kézfejből szoktak még, de az érzékenyebb, mint a könyökhajlat!
2022. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért hülyeség a bicepsz? 3 4 nagy ér is megy ott és kidagadnak, szóval nagyon vékonyabb máshol se lehet szerintem.
2022. márc. 16. 15:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól írták előttem, kézfej szokott lenni a másik opció. Semmivel nem kellemesebb, mint a könyökhajlatból.
2022. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!