Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Debrecenben és Nyíregyházán a...

Debrecenben és Nyíregyházán a tbs szájsebészettel milyen tapasztalaitok vannak?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, mert lenne egy gyökér csúcs rezekcióm és kíváncsi vagyok, hogy fúrógéppel fúrják-e a csontot vagy vésővel szedik ki? Az utóbbiról semmi jót nem hallottam, így oda mennék ahol nem vésik kalapáccsal, nem szeretnék annyira kellemetlen élményt. Illetve hogy megy ez, kapok beutalót meg időpontot a háziorvostól és egyből bemegyek és meg is műtenek? Vagy előtte lehet konzultálni a dokival, stb?

#Debrecen #Nyíregyháza #szájsebészet #Gyökercsúcs rezekció
2022. márc. 17. 12:37
 1/2 Metionin ***** válasza:
100%
Debrecen fogászati klinikán 2 feltárásos fogeltávolításom volt (rossz helyre nőtt szemfog és 2 db keresztben nőtt bölcsességfog), csak jót tudok róla mondani. A csontot nekem a bölcsességfogaknál fúróval csinálták, az tuti.
2022. márc. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán nem tudom, nekem is egy beavatkozásom volt Debrecenben - ami kifejezetten jó lett. A dokival tudsz beszélni, de ne előtte, mert úgyis azt mondja, hogy amíg nem látja, addig nem nyilatkozik az eljárásról!
2022. márc. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!