Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma 17x hívtam a Szent Kristóf...

Ma 17x hívtam a Szent Kristóf rendelőt időpontlrt, de nem vették fel. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Az a furcsa nekem, hogy kicsöng, mindig vagy 2 percen keresztül hallgatom, ahogy kicsöng. Nem az van, hogy foglaltat jelez. Valaki hallja, ahogy csörög a telefon, csak nem veszik fel? Kora reggel, délelőtt, délben, délután, este, késő este, szinte mindig hívogattam őket. Szóval nem az volt, hogy pl csak reggel. Központi számot hívtam, ami elvileg direkt előjegyzésre van szánva.

2022. márc. 17. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Az állami egészégügy ilyen. Ha azt akarod, hogy felvegyék, hívj egy magánegészségügyi szolgáltatót. Ott felveszik, hidd el.
2022. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

jaj őket imádom

nekem azt hiszem 50 feletti hívás a rekordom

aztán meg másnap elsőre felvették

2022. márc. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!