Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fülvérzés Füllenyomat készítés...

Fülvérzés Füllenyomat készítése után?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


MAi nap voltam Fül lenyomatot készíttetni In Ear Monitoring füles miatt.

Lényeg a lényeg, kifele nehezen tudta húzni az audiológus asszisztens.


És iszonyatosan fájt is amikor húzta kifele, vákum miatt lehetett szerintem amit okozott ugye bent a fülben.


Aztán nem isvolt ezen kívül semmi baj, csak mikor kihúzta, rá kb 10 perce, azt éreztem hogy folyik valami a fülemben.


Amikor megnéztem hogy mi az, kis vatta darabbal, akkor láttam, hogy vérzik. Aztán rá pár percre el is állt, de kb fél órával később ismét elindult, majd megint elállt.


És most az előbb ismét elindult, aztán pár percre rá meg is állt.


Mi okozhatja a vérzést, kell félnem, hogy valami károsodást okozott a DObhártyámba?

Vagy csak a hirtelen nyomás miatt van ez? Vagy esetleg a Dobhártyám sérült?


Remélem, valaki tud segíteni, hogy mi okozhatta. :|

Elég szomorú, hogy Orvos / Asszisztens létére, nem tudja óvatosan csinálni, hanem erővel kihúzni...

És a páciensnek ezzel akár problémákat okozni.! Természetesen nem ingyenes szolgáltatás mellett..

Nagyon remélem, hogy semmi komoly nem lesz...


2022. márc. 18. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el szakorvoshoz, mondd el neki ezeket.

Gyakran előfordul olyan, hogy a mintavétel sem sikerül, ha az derül ki majd, hogy nem sikerült, menj el másik helyre, ahol mintavételnél figyelnek és jól csinálják (érdeklődj neten ilyen helyekről).

2022. márc. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A mintavétel sikeres volt, nálam a lenyomat. Szimplán csak azóta vérzik a fülem, napi többször megindul..

És alvás után reggel is arra keltem hogy tiszta vér volt a párnám, az arcam..

2022. márc. 19. 14:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!