Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Így be tudok menni kórházba...

Így be tudok menni kórházba látogatásra?

Figyelt kérdés
Februárban covidos voltam, utána küldtek egy védettségi igazolványt, ami 2022 augusztusáig van érvényben. Nincsenek oltásaim, a nagymamám kórházba került, így meg tudom látogatni vagy ha megnézik a védettségimet látják hogy nincs oltásom?
2022. márc. 26. 05:20
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Mivel nincs látogatási tilalom (úgy tudom, hogy március 7.-étől feloldották a legtöbb korlátozással együtt,) szerintem bemehetsz nyugodtan.


Én úgy tudom, hogy már oltási igazolást sem kérnek sehol (se kórházban, se háziorvosi rendelőben nem tapasztaltam ilyet.) Én be vagyok oltva háromszor. A következőn gondolkozom egyelőre.


Szerintem a negyedik oltást elsősorban az idősebb korosztály fogja kérni (én két ilyen esetről tudok, akik felvették.) De az én nagymamám - három hónap múlva 90 éves és oltatlan - kutya baja nincs.

2022. márc. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Nincs látogatási tilalom, csak kötelező maszkhasználat.
2022. márc. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Védettségid május 1-ig lesz érvényben, kórházba látogatóknak továbbra is kell a védettségi igazolás, vagy 48 órán belüli PCR teszt, tehát bemehetsz látogatni nagymamádhoz.
2022. márc. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Most be tudsz menni
2022. márc. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!