Vérvétel betegen?

Figyelt kérdés

Begyulladt a torkom ma, lázas is vagyok, de holnap reggel vérvételre kéne mennem és ha nem megyek akkor soká kapok időpontot.. 36 hetes kismama vagyok. Lehet éjjel muszáj lesz egy lázcsillapítót (panadol) bevennem, elvileg azt szabad. Ha az leviszi a lázam reggelre, akkor elmehetek vérvételre? Vagy a gyulladt torkom mindenképp mutatja az eredmény?


Nem, nem vagyok covidos... Éjjel felkeltem, hogy szomjas vagyok, kitotyogtam a hűtőhöz és sikerült túl hideg vizet innom.


2022. márc. 29. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg emelkedett lehet a fehérvérsejtszám (és CRP, bár azt vsz nem nézik), mást nem igazán befolyásol.
2022. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Azt nem tudom a vérképen milyen változás lesz emiatt, de ha nem lesz jó az eredmény, akkor mindenképpen tudasd az orvosoddal, hogy így mentél el. Attól lázas nem leszel, hogy hideget iszol. Mondjuk én nem mennék el.
2022. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a háziorvos, hogy ameddig nem gyógyulok meg addig ne menjek el a vérvételre, én is meg voltam akkor fázva.
2022. márc. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!