Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem fog haragudni az orvos ha...

Feketeruhasember kérdése:

Nem fog haragudni az orvos ha előbbre kérek időpontot mint ahogyan megbeszéltük a következő konzultációt?

Figyelt kérdés
Laterális meniscus szakadás van a térdemben az MRI felvétel és lelet alapján. Magán ortopéd orvoshoz jelentkeztem. Azt mondta március 30.-án hogy első körben adni fog bele egy szteroid injekciót amitől lehet hogy magától meggyógyul, pedig ez nem működik akkor atrhroszkópos műtéttel a leszakadt ki darabot el kell távolítani a térd izületből mert az akad be folyamatosan és azért érzem a ropogást is. Május 19-re adott időpontot hogy akkor találkozzunk újra. Sajnos 30.-a óta is ugyanúgy fáj, ég, nem tudok leguggolni, a nap közben sántikálok. Sajnos fizikai munkát végzek és amiatt még jobban fáj, megkeseríti az életem. Szeretnék előbb visszameni hozzá és megbeszélni vele hogy sajnos nem javult semmit és nem lehetne e előbb megoperálni. Csak attól félek nehogy elküldjön és akkor egyáltalán nem kezel. Ti mit tennétek? Igazából magán úton csinálnám tehát kifizetném az egészet csak nem akarom hogy megsértődjön hogy előbb keresem fel.
2022. ápr. 6. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem menj vissza és mond el neki, hogy nem tudsz/szeretnél addig várni, mivel fáj!


A műtét nem 2 ft lesz, szerintem bőven találsz klinikát, amelyik elvégzi hamarabb is a kívánt műtétet, ha az orvosod mégis nemet mondana.

2022. ápr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De miért nem hívod fel?
2022. ápr. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!