Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Zuglói Egészségügyi Szolgálatb...

Zuglói Egészségügyi Szolgálatban (Örs vezér tere) jó reumatológus?

Figyelt kérdés

Kaptam beutalót a XIV. kerületi rendelőintézetbe, a reumatológiára, de mielőtt időpontot kérek, van tapasztalata valakinek, hogy kihez érdemes és kihez nem?


Reumatológián még nem voltam, ezért orvosom sincs, 2 osztályon voltam már ebben a rendelőben, és katasztrofális volt a "vizsgálat" és az orvosok stílusa is. Tudom tapasztalatból, hogy sajnos ez már sokszor alap, bármelyik intézményben, de hátha tudtok ajánlani valaki itt.


[link]


2022. ápr. 7. 12:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Ezen kívül, máshol is lehet, még lakcím szerint a XV. kerületbe tudok menni és a Honvédkorházba (Vasútegészségügyi Nonprofit Közhasznú Kft. - Podmaniczky u. 109.). Beutalóm a XIV-be szól (itt van a háziorvosom), ahogy írtam is, de lehet tudok kérni az itt említett 2 helyre is, ha ott van bevált, jó orvos.
2022. ápr. 7. 12:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Zuglóban Kucserát ismerem, nem igen foglalkozik a betegekkel. Gyógyszert írt fel mindenre. Ha kezelés kellene pl. fizikó akkor is gyógyszer.
2022. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dr. Glöckner Berenike a XV. kerületben, egyszer voltam nála, nekem normálisnak tűnt
2022. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi tapasztalatok leírását. Akkor leszűkült 4 orvosra az Örsön, vagy a XV-be most ajánlott (csak oda még nincs beutalóm).


Sajnos én is így jártam a XIV-be, csak az ortopédián, hogy gyógyszer, tapasz, de fizikót azt nem, másodjára, mikor visszamentem, én kértem külön, így kaptam beutalót oda. Majd mikor ínhüvelygyulladással mentem, nem hajlott az ujjam, rámarkolt és fizikailag behajtotta, majd mondja, hajlik ez. Kösz, majd beszar... úgy fájt, így én is be tudtam volna hajlítani.

2022. ápr. 10. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!