Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Holnap kapnánk oltást, de így...

Holnap kapnánk oltást, de így megkaphatom?

Figyelt kérdés

Holnap, azaz 2010. 09. 16-án kapnék ( kötelező ) oltást, " Hepatitis B " - fertőző májgyulldás ellen - de 8-an meg vagyunk fázva az osztályból ( 20-an vagyunk ), és nem tudom, hogy most megkaphatjuk-e?


Mert többen azt mondják, hogy betegen nem lehet megkapni - más meg azt mondja, hogy megkaphatjuk.

A biztonság kedvéért holnap megkérdezem az oltóorvost, hogy megkaphatom-e ( holnap ), vagy csak akkor, ha teljesen meggyógyultam?!



Nektek mi a véleményetek? egy 13 éves, 7. osztályos lány


2010. szept. 15. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A betegek NEM kaphatják meg. Az egészségesek igen.
2010. szept. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ja, és aki már " túlesett " ezen az oltáson:


- Milyen következménye( i ) van( nak )? ( pl. láz, stb. )

- Az oltás ( kimondottan az oltás ) mennyire fáj?



nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!

2010. szept. 15. 15:25
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!


és akkor azt jelenti, hogy mi 8-an nem kaphatjuk meg?

2010. szept. 15. 15:27
 4/4 A kérdező kommentje:
ma megkaptuk az oltást ( irtóra fájt ), és mondtam a doktornőnek, hogy meg vagyok fázva. Erre ő azt mondta, hogy CSAK akkor NEM kaphatnám meg, ha MAGAS lázam lenne.
2010. szept. 16. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!