Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyen esetben indokolt SBO-ra...

Ilyen esetben indokolt SBO-ra menni?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdődött. A fejem irtóra feszít, úgy érzem szó szerint mintha lenne az agyamban valami nem oda illő dolog és a jobb karom is zsibbad gyenge és nehezebben is tudom koordinálni. Gyakran erős szédülés is rám jön.

2022. ápr. 12. 10:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
Igen, menj el, inkább ne legyen semmi és menj be egy hülyeség miatt, minthogy később komolyabb bajod legyen belőle
2022. ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Először a háziorvoshoz kellene menni, ő el tudja dönteni, szükséges-e kórházba menni, és ha igen, elég egy beutalót írni, vagy sürgősségi ellátásra van szükség.

Az SBO nem napok óta tartó panaszokra van, a nevében is benne van: sürgősségi ellátás.

2022. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
99%

Ha az SBO-n úgy kezded hogy "pár napja kezdődött" akkor örülhetsz ha nem vágnak ki.

Utálják az ilyet.

2022. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, ahogy a #3 írja.

Ez nem hirtelen baleset, ami előzmények nélkül állt elő.


A háziorvosodhoz kellett volna elmenned, és ő beutal, ha szükséges, a megfelelő szakorvoshoz.

2022. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam az SBO-t mert ott ha szerencsém volna elvégeznének jó esetben egy soron kívüli MRI-t, de ha a háziorvosomhoz megyek és ő beutalót ír szakrendelésre az legalább több hét mire történne valami.
2022. ápr. 12. 11:35
 6/21 A kérdező kommentje:
Helyesbítenék mert nálunk sajnos több hónap szokott lenni a várakozási idő átlagban 3-4 hónap.
2022. ápr. 12. 11:37
 7/21 A kérdező kommentje:
Rokkantnyugdíjasként meg sajnos nem tehetem meg, hogy magánrendelésekre járjak.
2022. ápr. 12. 11:40
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
De a háziorvoshoz volna időd beugrani, nem? A sürgősségi nem erre való.
2022. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
5: te tényleg azt gondolod, hogy egy SBO-n számolatlanul ott állnak az MRI-berendezések, hogy a hipochondereket soron kívül szkennelgessék...????
2022. ápr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#9 Nem vagyok hipochonder, sajnos már két szív infarktuson és egy stroke-on is átestem 37 éves korom ellenére.
2022. ápr. 12. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!