Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vastagbéltükrözésem lesz. A...

Vastagbéltükrözésem lesz. A vizsgálat előtti napon délben kell az első adagot meginnom, a másodikat este 6-kor. Meddig fog tartani a hasmenés? Reggel 9-kor lesz a vizsgálat, 1,5 órát fogok utazni és félek, hogy összef*som az autót.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 15. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy volt, hogy délután 5-kor volt a vizsgálat, s nekem előző nap, meg másnap reggel kellett meginnom 2 óra alatt 1 liter vizet, amibe bele kellett keverni ilyen port. Igazából hogy meddig tartott nem tudom, viszont nekem az pl nem fájt, mert vízhajtásos hasmenés volt inkább, tehát sugárba fostam, viszont azért éreztem elég rendesen, még másnap délután is, csak akkora már nem jött belőlem semmi. Viszont én nem mertem úgy vállalni ébren :D

Altatásba csináltattam. Utána kicsit kellemetlen volt, egy jó 2-3 óráig. Mert volt még bennem egy kis levegő a vizsgálat után.

2022. ápr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a környéken kivennék egy szobát, így vezetni nem lehet, és az sem állapot, hogy megálltok minden második bokornál fosni egyet.
2022. ápr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Altatásban lesz nekem is.


Természtesen nem én fogok vezetni.

2022. ápr. 15. 23:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát mindenképpen lesznek hasmenéses görcseid, másfél óra alatt azért tuti. Szóval az érzés ott lesz, hogy ugornod kéne wc-re. Lehet jobb lenne tényleg valami ottani ismerősödnél megszállni, vagy valami.
2022. ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!