Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha visszetero betegségre van...

Ha visszetero betegségre van bevált antibiotikum akkor miert nem irja azt fel egyik orvos sem es miert irnak direkt másikat ami lehet nem is hat?

Figyelt kérdés

Visszatérő betegség miatt számos antibiotikum nem hatékony.

De Németországban egy doki felirt ilyat ami egybol hatott es meggyógyított.

Az itthon is kaphato már felirta az egyik orvos nekem random.


EZ a gyógyszer ami valoban hatékony es segit.


Azota bármelyik orvosnál is vagyok nem irják fel hanem teljesen mas jellegueket mint ol a suma Augmentint meg ilyenek.

Holott ha nem hat akkor antibiotikum után ujra antibiotikuznom kéne ami kicsinálja az egész szervezetet es még gyengébb lesz bacik ellen.


Miert kisérleteznek velem ujabb antibiotikumokkal ahelyett hogy felírnák azt ami garantáltan meggyógyít?



#beteg nem-ellátás
2022. ápr. 16. 13:16
 1/8 A kérdező kommentje:
*mint pl a sima augmentin meg ilyenekkel akarnak tömni ahelyett hogy felírnák azt ami garantáltan meggyógyit
2022. ápr. 16. 13:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Pld. mert Magyarországon az a szer nincs forgalomban.
2022. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De igen mert már az egyik doki felirta. A hatoanyaga ugyanaz kicsit más csak a neve. Es tobb valtozata is van Mon


Most ott tartok hogy egy ismerősöm irajta nekem fel fű alatt.

Mert nekem még magánorvos SE irta fel amit kérek.

Mindig mást irnak mint amit kérek.

2022. ápr. 16. 13:42
 4/8 A kérdező kommentje:
Mintha szándékkal akarnának félrekezelni.
2022. ápr. 16. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha túl sokszor alkalmaznak egy antibiotikumot, akkor a baktériumok rezisztensek lesznek rá, azaz elveszíti a hatását. Épp ezért a protokoll szerint nem lehet egymás után ugyan azt a hatóanyagot használni, főleg ha hosszú idő óta fennálló betegségről van szó - mert ezek szerint az elsőnek felírt szer nem oldotta meg teljesen a problémát. És ha folyamatosan ugyan azt a gyógyszert kapnád, akkor a problémát okozó baktériumok gyorsan rezisztensé válnának.

[link]

2022. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok, ezt is érdemes megnézni: https://www.youtube.com/watch?v=tQDK8laJlQU
2022. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

E coli okozta hugyuti fertőzés.


Kb félévente vagy évente jön rajtam ki. Teljesen meggyógyít mindig az a hatóanyag. A többi meg nem hat! Hanem ugyanugy megmarad a felfázás antibiotikumok után.

2022. ápr. 16. 17:43
 8/8 A kérdező kommentje:
6 # köszi nézem
2022. ápr. 16. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!