Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet ez a pattanásszerűség...

Mi lehet ez a pattanásszerűség a szájpadlásomon?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hónapja rendszeresen kijön ilyen fehéres pattanás szerűség a szájpadlásomon, ugyan ott, kb akkora mint egy pattanás és jellemzően evés után jön ki és feszít, fáj. Ilyenkor piszkálom, kaparászom, és kifakad vagy nem tudom de lemegy a duzzanat és nem fáj. Van hogy 2-3 naponta visszajön de most volt, hogy egy hétre eltűnt, azt hittem elmúlt de tegnap ettem forró

levest amitől azonnal megint kijött az a keménynek érződő, hegyes feszülő pattanásszerűség. Voltam most dokinál, fül-orr-gégészeten, megvizsgálta, valami vattába itatott löttyel megdörzsölte, nem tudom mi volt, és aztán azt mondta, hogy afta, az afta az nem egy nem gyógyuló seb? Lehet annak tűnt, mert tegnap este elkapartam mikor kijött a fájó pattanás kaja után, és most a helyén egy ilyen kis seb látszódik, az lenne a kérdésem, hogy valóban ilyen az afta? Ilyen pattanásszerű valami ami időnkénk ki-ki jön? Miért nem múlik el hónapok óta? Kaptam rá öblögetőt, meg sprayt, hát remélem segít..



2022. ápr. 20. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:

A fül-orr-gége visszarendelt kontrollra? Vagy mit mondtak, mi a teendőd, ha estleg nem múlik?


Egy fogorvossal is érdemes lehet megnézetni, hátha elhalt foghoz kapcsolódó sipolynyílás.

2022. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!