Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lágyéksérvem alakult ki...

Lágyéksérvem alakult ki tavaly szeptemberbe de akkor nem foglalkoztam vele. Nem tudtam mi bajom nem is foglalkoztam vele,áprilisba kicsit megfájdult igy urologiára mentem ott kiderült hogy lágyéksérvem van, április végén elmentem a sebészetre?

Figyelt kérdés
Ott megállapitotta ténleg lágyéksérv de mütétet nem akartam igy azt irták a mütéten gondolkodik? ,multheten elmentem a sebészetre és mondtam vállalom majd juliusba lesz a mütétem 2 férfi ökölnyi sérv van a herezacskomba fáj éget meg alvásba is akadályoz meg kiderült egy nöi ökölnyi vizsérv is van benne,laporoszkopikusan nem lehet ezt müteni,nyilt hasi mütét lesz,az érdekel engem hogy az menyire veszelyes ha nyiltan mutenek? Van akit mutetek nyiltan?

2022. máj. 11. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdőjelet tettél a végére, de mi a kérdésed?

Azt kérdeznéd, hogy ki volt hasonló helyzetben? Én. Jobb oldali lágyéksérvem volt, kisebb mint a tied. Laparoszkópiás műtéttel operáltak (Kis nyíláson át egy "hálót" helyeztek a helyére, tavaly júliusban. Négy nap múlva kiengetek a kórházból, azóta semmi bajom

2022. máj. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
4 nap? A leirasokba max 1 nap megfigyelest irkalnak,akkor teves az irasok?
2022. máj. 11. 14:43
 3/15 anonim ***** válasza:
Ahogy bementem, kivizsgáltak, másnap operáltak és utána 2 (de valóban alighanem 3 nap) múlva hozott haza a fiam.
2022. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
En nagyon felek a nyitot mutetol mert ahogy olvastam 6_10cm felvagnak :( felek hogy meghalok nagyon feltem az eletemet nem akarok meghalni
2022. máj. 11. 15:00
 5/15 anonim ***** válasza:

Roppant kicsi a valószínűsége, hogy sérvműtétbe halj bele. Hamarább elüt egy autó az utakon.

Mint írtam, nekem csak pár centi hosszú vágások át helyezték be, amit betettek (afféle hálót, ami megakadályozza, hogy a belek kitüremkedjenek).

Az első napon kissé fájt, amikor léptem, de napról napra jobban lett és vígan lépkedtem ki a kórházból.

2022. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
En nekem mar most faj bar nekem eleg nagy a lagyel seevem folyamatos ego erzes is van,sokaig nem fajt azert nem is foglalkoztam vele
2022. máj. 11. 16:46
 7/15 anonim ***** válasza:
Mivel az orvos általi diagnózis felállítása és az operáció időpontja között hónapok teltekm el (koronavírus miatt tele voltak a kórháza), sérvkötőt használtam, máskülönben tovább repedt volna a közepes erőlködéstől is. Ez jót tett, nem engedte kitüremkedni a beleket. Világos, hogy a sérv fáj!
2022. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
2022. máj. 11. 17:02
 9/15 A kérdező kommentje:
Fuh nem jol osztottam meg
2022. máj. 11. 17:03
 10/15 anonim ***** válasza:
3 servmuteten vagyok tul. Egyikbe se haltam bele ;)
2022. máj. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!