Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha elfelejtettem feliratni a...

Ha elfelejtettem feliratni a gyógyszerem akkor fel lehet iratni hétvégén valahogyan? Cukorgyógyszeről van szó, és teljesen be vagyok pánikolva.

Figyelt kérdés

2022. máj. 13. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Háziorvosi ügyeletet felhívod, akkor felrakják a felhőbe. Barátommal is volt ilyen, ő is cukorbeteg.
2022. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Nem. De az ügyeletes orvost megpróbálhatod, hogy írjon ki valamit. Az állandó gyógyszert nem fogja kiírni.
2022. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Az ügyeletre bemehetsz, ha jófej az orvos felírja, de sokan morognak érte, valljuk be jogosan, de próbáld meg. Vagy ha van ismerősöd aki ugyanazt szedi, kérjél tőle néhány szemet hétvégére.
2022. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, felírja az ügyeletes orvos, persze attól is függhet, mit szedsz. Viszont támogatás lehet, hogy nem lesz rá.
2022. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan felírják. Ezt nem lehet csak úgy kihagyni. Egy orvos se vállalná a rizikót, hogy azért leszel rosszul, mert nem akarta felírni.

Eeszt-ben látják, hogy rendszeresen szeded és nem jogosulatlanul akarsz gyógyszert íratni.

2022. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Az ügyeleten fel fogják írni.


Szerdán, amikor csak 2 napra volt gyógyszered, akkor nem jött ki a matek, hogy ez bizony nem fog hétfőig kitartani? A napok sorrendje évek óta állandó.

2022. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Végül felírták?
2022. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül találtam még elfekvőben egy szemet szóval pont elég lesz hétfőig hálistennek, de nagyon bepánikoltam, mert nem figyeltem hogy el fog fogyni. Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, ha szorult helyzetbe kerülnék legalább tudom hogy lesz megoldás.
2022. máj. 14. 21:32
 9/9 A kérdező kommentje:
#6 Nem szedem évek óta elég rövid ideje szedem még, de én néztem el igen.
2022. máj. 14. 21:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!