Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pozitív lett a covid gyorstesz...

Pozitív lett a covid gyorsteszt. Mi szokott lenni a következő lépés, csinálnak még egy rendes tesztet és karantén?

Figyelt kérdés
Meg vagyok picit ijedve

2022. máj. 18. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Házi orvost hívd fel
2022. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Ha 4-5 napig meg tudod oldani, hogy otthon maradsz (és persze nem vagy rosszul), akkor nem kell csinálni semmit.
2022. máj. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első jól írta, hívd fel az orvosod. Ha nagyon rosszul vagy, kiír betegszabira. De ha otthonról dolgozol, és jól vagy, akkor úgy dolgozhatsz.


Ahogy a második kommentelő is írta, ne menj sehova 5 napig, még gyógyszertárba, boltba se, vagy valaki hozzon neked vagy rendelj házhoz, érintésmentes átvétellel.


Én is most estem át rajta egy hónapja, ne aggódj, nem kell megijedni, gyorsan jobban leszl, kitartást!


Írj nyugodtan üzenet, ha kérdésed van.

2022. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És az a fajta karantén, ami régen volt, hogy papírt is kitragasztanak az ajtóra,olyan van még, vagy az már megszűnt?
2022. máj. 18. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Olyan már nincs
2022. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!