Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tályog párakötésel való...

Tályog párakötésel való kifakasztása a bőr felső rétegének a hámlásával kezdődik? Innentől kezdve mennyi idő amíg kifakad?

Figyelt kérdés

December környékén megjelent a derekamon egy 8 mm átmérőjű zsír mirigy szerűség.( Vagy is akkor még annak véleményezte dr.úr) múlt héten begyulladt és bedagadt diónyi nagyságúra ekkor azt mondta, hogy szerinte tályog és írt fel antibiotikumot és párakötést javasolt(ez volt hétfőn).Azt mondta, hogy nem hiszi, hogy sebész felmetcené a várandósságom véget.

Tegnap pedig elkezdett hámlani a tályog teteje.


2022. máj. 19. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, mért lenne a terhesség akadálya a sebészi megnyitásnak. Az lenne a legtisztább, legbiztosabb megoldás, nem az, hogy hátha elmúlik meg hátha kifakad. Kéne orvosi javaslat sebészetre.
2022. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A városban 3 házi orvos van. És ez a legjobb akinél én vagyok nem pottyára sokan jöttek át hozzá meg már tele van.

Van idő pontom sebészetre is jövő hét keddre de valószínűleg még csak megnézni fogja és ha hozzá is nyúl majd csak következőnek.Visszonylag a babának árthat a fertőzés ha bejut a véráramlatba és nem várhatunk a sebészre. Ilyenkor az orvos is mérlegel a dolgokon,hogy mi a legjobb a picinek.

2022. máj. 19. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Én magánrendelésre is elmennék sebészhez, pont azért, hogy megszabadulj a gennytől. De ha sürgős, akkor az állami sebész is rögtön megcsinálja.
2022. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!