Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvost váltsak? Egyáltalán...

Orvost váltsak? Egyáltalán lehet váltani?

Figyelt kérdés

Kisfiammal most másodjára jártunk úgy, hogy éjjel be van dugulva az orra, köhög, és a gyerek orvos azt mondja semmi baja, mehet oviba. Eddig még elvoltam azzal is, hogy ő soha nem ír fel gyógyszert, hiszen sok náthát, rendbehoz a c vitamin.

Most viszont zavar amit csinál, olyan mintha nekem nem hinne vagy a fiamnak. Nem egy bolond anyuka vagyok, aki folyton orvoshoz akar rohangálni, de ha taknyos és köhög akkor viszem hozzá a gyereket. Fél éve úgy jártunk, vittem hozzá, azt mondta semmi baja, vigyem oviba. 2nap múlva éjjel nem kapott levegőt, sürgősségire vittem, 3 napig bennt voltunk tartva a kórházban hörgőgyulladással. Olyan rondán köhög mint a kutyaugatás most is, de szerinte közösségbe mehet. Decemberben 3 hétig volt beteg a fiam, amíg szabira nem ment a dokink végre és helyettesítés volt, a másik orvos felírt neki antibiotikumot és 2 nap alatt helyrejött.

Hallottam már rossz orvosokról, de még reményem sincs hogy lesz változás mert szerintem 100 éves koráig fog praktizálni. Ti váltanátok orvost ilyenkor?


2022. máj. 24. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút, keress másikat, ez nagyon nem oké.
2022. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
100% válts. Semmi értelme ott maradni.
2022. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mielőbb válts, mert - ahogy látod - a jelenleginek a hozzáállása változni nem fog, nagyon úgy tűnik. :(
2022. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet váltani és esetedben kell is.
2022. máj. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!