Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem fognak bántani,cikizni...

Nem fognak bántani,cikizni miatta szobatársak,hogy én csak reggelente fürdök és cserélek hálóruhat?N.

Figyelt kérdés
Itthon is,csak akkor szoktam este lefürodni,ha ki izzadtam,vagy borotválkozni akarok.Így egyszerűbb,mert estére eléggé kifaradok erős fáradékonyság miatt és este többen mennek el zuhanyozni így időm se lenne elég egy tisztességes lefürdésre.Ha esetleg belém kötnek megmondom hogy otthon is így szoktam,bár szülni megyek.A sminkelést,fésülkodést meg megoldom a telefonom tükröződésével.Bár az,hogy nem moshatok hajat mert zavarnám a többieket,babákat a szárítással,meg nem borotválkozhatok le egészében naponta mint itthon mert "foglalom a helyet mások elől és szidnának mint a bokrot elég szar.Általába egy anya 4,5 napig van bennt majdnem egy hét és én 2 naponta hajat mosok mert 2 nap után bezsirosodik.A lábam 3 naponta borotválom,hogy oldjam meg ,nem engedik hogy egy külön kis részlegen hajat szárítják?
2022. máj. 26. 07:49
 1/9 A kérdező kommentje:
szárítsak
2022. máj. 26. 07:49
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Jól értem? Szülni mész és hogyan oldd meg a higiénés kérdéseket?


Hát nemtom, nálatok hogy van, de mifelénk egyáltalán nincsenek 4-5 napot bent a kórházban. Engem császár után 48 órával hazaküldtek, nem igazán kellett semmilyen rutint kialakítani. És hidd el, nem veled lesznek elfoglalva a többiek.

2022. máj. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fog erdekelni h mit h csinalsz.
2022. máj. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod
2022. máj. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég jöttem haza a kórházból. Négy és fél napot voltam benn, itt ahol élek, ez a protokoll.

A borotválkozás volt a legkisebb gondom, örültem, ha aludt annyit a baba, hogy egy gyors zuhanyra volt idő, és visszaértem, mielőtt sírni kezdett volna... Egyébként pedig ha 3 naponta szoktál borotválni, akkor a 4-5 sem lesz még olyan vészes.

Hajat pedig egyáltalán nem mostam, 4-5 napot nekem ki szokott bírni, de persze szülés nélkül :-D Szóval vettem egy flakon Syoss anti-grease szárazsampont, és a szőkére melírozott hajammal tökéletesen funkcionált.

2022. máj. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen száraz sampon meg hosszú gatya talán ez lesz a legjobb variáció :)
2022. máj. 29. 04:49
 7/9 A kérdező kommentje:
Száraz sampont hogy kell használni még sosem próbáltam.
2022. máj. 29. 04:49
 8/9 xp ali ***** válasza:
0%
Nem fognak, ha nem bűzlesz. De ha becsajozol, akkor talán illene este is.
2022. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. Becsajozni egy nő a szülészeten? :-D
2022. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!