Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyvárosban élek (Győr)....

Nagyvárosban élek (Győr). Kell-e háziorvost váltanom, ha városon belül, de másik háziorvosi körzethez tartozó helyre költözöm?

Figyelt kérdés
Nem túlzottan messze a jelenlegi körzethez
2022. jún. 9. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Kelleni nem kell, ha ő vállal továbbra is.
2022. jún. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam. Össze-vissza sodort a szél, vitt az életem ugyanannak a városnak az A-pontjából a B pontjába, majd B-ből C-be és C-ből D-be is.

(Teljesen különböző városrészek, jó messze egymástól.) Vállalt.Nem váltottam. Majd mivel vén már, mint a postaút, gondolom hamarosan elmegy majd nyugdíjba, és akkor - én már előre eldöntöttem -, hogy valami szemtelenül fiatal,frissen végzett új orvoshoz fogok menni, hogy idős koromig kitartson, és ne kelljen állandóan váltogatni. Ezt az orvost még annó édesanyám választotta, a fél család hozzá járt(meg a baráti kör 3/4-e).

2022. jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! (Nekem is már ő az 5. - következne a 6. - kérdés, jobb lenne-e, mint az 5. Nem zárom ki, de lehet rosszabb is. Én inkább maradnék, ha vállal továbbra is).
2022. jún. 9. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!