Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek az normális, ha a...

U. Xorter kérdése:

Szerintetek az normális, ha a kezelőorvosom szakadt farmerbe jön be a rendelőbe?

Figyelt kérdés

2022. jún. 20. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

Ma már elég sok emberen látsz ilyet, sajnos.


Szerintem egy orvosnak nem illik ilyenbe járni, ez az én véleményem.

2022. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ő írta ki ezeket a kommenteket a szomszéd kérdés alatt, hogy vegyék alkotmányba, hogy ne lehessen beleszólni a munkahelyen/ iskolában hogy ki milyen ruhába megy... :-DDD
2022. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Az utóbbi időben sokszor voltam orvosoknál egy műtét miatt, de mindig mindenki a kórház egyenruháját viselte. Általában fehér nadrágot és pólót, a műtőben pedig zöldet. Mondjuk engem a szakadt farmer se zavarna. Ha tetszik neki, akkor miért ne? Én mérnök vagyok, farmerben és pólóban dolgozók azon, hogy nektek legyen autótok.
2022. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendelés alatt fehér köpenyben van, akkor nem látok ebben semmi kivetnivalót.
2022. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Orvosként soha nem mennék így dolgozni. De a megjelenés a (nonverbális) kommunikáció része, semmi köze az ellátás tényleges minőségéhez.
2022. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Fene tudja. Az, hogy hogyan öltözik nem minden esetben ad képet arról milyen orvos, de azért elgondolkodtató. Nem tudnám komolyan venni szerintem.
2022. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha néha egy-egy ilyen merész ember nem lökne előre a világon, akkor nektek is úgy kéne öltözködni a mindennapokban, mint a nagyszüleiteknek. Tessék végignézni rajtuk, azt elgondolkodni.

Volt ám olyan világ is, amikor egy fiú pólóban merészelt kimenni az utcára ing helyett, és akkor elkezdek izélni, hogy de az hálóing, az alsónemű, az pizsama, az túl 6uzis, mert olyan sima meg nőies, és nincsen rajta minden szar krumplicsillag, és biztos 6uzi, mert azt csak 6uzik vesznek föl, férfi nem... Gyereket ugyanezért haza is küldte az igazgató, mert nem volt rajta iskolaköpeny, meg nem tiszteli meg "szép ruhával" az iskolát.

2022. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért, te nem rövidgatyában/pitschagatyában mentél hozzá? Naugye.
2022. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Senior Séf ***** válasza:
66%
A szakadt farmer még mindig kevésbé elítélendő, mint amikor az illuminált állapotú orvos azt mondja a meghűlt tinilánynak, hogy kislány, magának akkora a mandulája, mint a tököm.
2022. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én háziorvosként farmerben és pólóban járok. Pólót naponta tudom cserélni. Köpenyt nem. Ráadásul alapvetően nem látom értelmét a köpenynek fülmosást meg rektálast leszámítva.
2022. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!