Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a legjobb aranyérre? Mi az...

Mi a legjobb aranyérre? Mi az ami tényleg beválik és eltűnik a gumó?

Figyelt kérdés
Műtét nélküli dolgok.

2022. jún. 22. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha mar kialakult, akkor eltunni, csak ugy visszacsinalodni nem fog, barmennyire is nagyon szeretned.


Helyi hatasu kenocsokkel lehet csokkenteni a gyulladast, de a kialakult aranyeret (amennyiben mar zavaro es fajdalmas, vagy egyenesen verzik) csak a mutet oldja meg.

2022. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Reparont javaslom. Nekem bevált.
2022. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem a reparon nem segít, csak pár óráig max.
2022. jún. 22. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Proktis-M vált be, persze véglegesen ez sem szünteti meg, csak a tüneteket egy időre.
2022. jún. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fog magától visszahúzódni. Megpróbálhatod a kismedence tornát, végbéltornát, arra esküsznek sokan és ha begyullad (tengeri) sós ülőfürdő. Ami fontos, a végbél tisztántartása, csak megmosni szabad bidében vagy leöblíted sima vízzel párszor, és a végén wcpapirral finoman felitatod a vízt. Nem dörzsölöd, finoman nyomogatod csak. A víz leviszi a koszt, nem úgy mint a wc papir, a redőkben benne marad a fekália es viszket irritalja a bőrt és büdös. Illatosított kendők is irritálhatnak azzal sem lehet jól tisztitani, csak sima vízzel.
2022. júl. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!