Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Debrecenben tüdőszűrés OTI-n...

Debrecenben tüdőszűrés OTI-n kívül?

Figyelt kérdés

Sajnos érettségik miatt nem gondolkodtam előre, hogy hamarabb kérjek időpontot most pedig mikor telefonáltam augusztus 4.re kaptam időpontot. Nekem pedig diákmunkához kéne, úgyhogy azzal kicsusznek az idobol.

Esetleg valaki nem tud barmilyen másik helyet ahol tudnék csinálni egyet? Lehet magán is.



2022. jún. 28. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg fizetősen!

Régen ez kötelező olt, nem vágta földhöz az egészségügyet.

Mára már ez is kiváltság...

2022. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a háziorvosodat, hogy ő kérjen a számodra egy sürgősségi vizsgálatot. Egyébként meg szerintem ha odamégy, nem fognak elküldeni. Tapasztalatom szerint a tüdőszűrő állomások a legnyugisabb eü munkahelyek, még sose láttam ott tolongó embertömeget és munkától izzadtan, kilógó nyelvvel rohangáló munkatársakat.
2022. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!