Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez az ekg mennyire jo vagy rossz?

Ez az ekg mennyire jo vagy rossz?

Figyelt kérdés

[link]


33 eves nemdohányzó ferfi vagyok,enyhe mellkasi nyomas miatt keszult,de orvos nem volt,csak asszisztens.


Panikbetegsem van.



Olyan velemenyezze mar,ha lehet aki ert is hozza.


Köszönöm


2022. jún. 29. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Fantasztikus ekg, mint Doktor Professzor Gyakorikérdések hihetsz nekem.
2022. jún. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ránézésre normál ekg, nincs vele gond de felelőssegteljes orvos nem fog itt véleményt mondani csak rendelésen.

DE! Miert nem az orvosodat kérdezed meg? Ide bárki barmit beírhat, az egészségedet ne bízd anonim okoskodok kezébe.

Nem bantasból írom csak sosem értem, aki ilyen komoly dolgokat itt kérdez meg.

2022. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kólauborkával ***** válasza:
92%

Amennyiben szépen és igényesen van megfogalmazva te majd elhiszed, ha leírja valaki, hogy agydaganatod van?

Orvosi problémákkal ne a gyakorira menjünk már, a felhasználók többsége szerintem a középiskolával szenvedett (tisztelet a kivételnek)…

2#-nek teljesen igaza van, orvosi problémákkal az orvoshoz fordulunk, ez a saját felelősséged és igényed kéne legyen.

2022. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az orvosok hopnap délután fog rendelni.


Gondoltam hatha itt segít vki...

2022. jún. 29. 12:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Várd ki a dokit. Ne gipsz jakab vélemenye alapján rettegj..
2022. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!