Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a a navhoz intezet egs.ügyi...

Mi a a navhoz intezet egs.ügyi járulék számlaszáma?

Figyelt kérdés

Hogy betudjam csengeti a havi díjjat...


Nem tudom itt meglehet e kérdezni de Ami ezzel kezdődik?: 1003

Eztel vegződik826?


A 408as kódnál lehet látni a fiomban ,hogy mennyivel tartozom?



#utalás #NAV #Taj járulék #Egészségügyi szolgáltatasi járulék
2022. júl. 4. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

10032000-06055826


Adóazonosító jelet ne felejtsd el beírni a közleménybe.

2022. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link] -- itt ügyfélkapuval bejelentkezve, a menüből a Szolgáltatások > Adószámla és pótlékadatok > Adószámla pontot kiválasztva tudod lekérdezni, hogy milyen adónemen milyen tartozásod van.

Az adónem kód valóban 408, a számla neve: NAV Egészségügyi szolgáltatási járulék beszedési számla, számlaszáma: 10032000-06055826, forrás: [link]

Utaláskor az adóazonosító jeledet a közleményben ne felejtsd el feltüntetni.

2022. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha én tartoztam rögtön sírtak és küldték a levelet, szóval hamar megtudod. Megírják hogy mennyivel tartozol és hova küldd. Bár lehet, hogy csak rossz időben fogtam ki őket. De félévente biztos csekkolják
2022. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 408 adónemnél látod a tartozást, akkor a folyószámlán csak kicsit tovább nézel, és a táblázat fölött látni fogod a hozzá tartozó számlaszámot is.


Ez igaz a többi adónemre is. A folyószámlán az adónemmel egy vonalban ott vannak feltüntetve az adónemekhez tartozó számlaszámok is. Csak kicsit mozgatni kell a szemgolyódat hozzá. :)

2022. júl. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!