Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr. Máté Miklós gasztroenterol...

Dr. Máté Miklós gasztroenterológusról (Szent Imre kórház) vélemények?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 22:10
 1/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező,


én a legjobbakat tudom csak mondani Máté főorvos úrról, aki elsősorban sebészként dolgozik a Szent Imrében.

Mind orvosként, mind emberként kiváló és másoktól is csak hasonlóakat hallottam róla. Nagyon emberséges és biztos nem a pénzen múlik nála a szakszerű ellátás.

Szerintem örüljön aki a kezei alá kerül.

2010. okt. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Máté főorvos úr műtött meg négy évvel ezelőtt reflux miatt, egy ritka megoldással. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Egy remek orvost, és egy nagyszerű, kedves embert ismertem meg benne. A kórházban naponta többször meglátogatott a műtét után, és nem azért mert bármit kapott volna...Több helyen voltam gyomortükrözésen, de ha újra mennem kéne, csak őt választanám. Erről jut eszembe: szükségem lenne egy vastagbél-tükrözésre is, de már nem tudom a telefonszámát...másban nem bízok annyira, mint benne.
2011. jún. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Régen lehet, hogy jó volt, de most már nem ajánlanám senkinek...
2015. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Rendkívül jó szakorvos , közvetlen , kommunikatív személy. Epe műtét keretein belül volt szerencsém találkozni vele. Minden nap 2-3 alkalommal megnézet , annak ellenére , hogy sok feladata van.Nagyon emberséges.

Aki csak teheti keresse meg problémájával , mert jó kezekbe fog kerülni. Mindenkinek ajánlom , nem csak az én véleményem , hanem a kórházban fekvő többi beteg is így vélekedett.

2016. febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!