Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mire számítsak nagy általánoss...

Mire számítsak nagy általánosságban lányom orrmandula műtétje után?

Figyelt kérdés
Néhány tapasztalat érdekelne pl. mennyire fogja fájlalni a torkát és kb meddig? Tudni fog rendesen aludni? Nehezen tud majd enni? Stb. Tudom, ez mindenkinél más, de érdekel ki hogy volt vele

2022. júl. 7. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Kor? Nekem 8 évesen volt, de tisztán emlékszem hogy 4-5 napig tartott a torokszorító érzés, fájdalmas nyelés de konkrétan torokfájás nem volt. Alvás nem volt gond, kaja 1-2 napig legyen leves vagy lágy főzelék.
2022. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

5 éves, igaz ez kimaradt.

Értem köszi hogy leírtad. Gondoltam, hogy másabb érzés lehet mint mikor torokgyulladásod van és fáj a torkod, remélem nála is csak pár napig tartó lesz ez a fájdalom

2022. júl. 7. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!