Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Coldrex vagy Aspirin Plus C?

Coldrex vagy Aspirin Plus C?

Figyelt kérdés
Elég sokat vagyok beteg. Megfázok, mindig folyik az orrom meg ienek. És az érdekelne, h mi a tapasztalatotok/mit hallottatok melyik a jobb ilyen esetben? Vettem már Neo Citran nevű port, de nekem az nagyon nem használt. Éshogy szerintetek inkább Coldrex(por vagy tabletta??) vagy Aspirin Plus C(pezsgőtabletta)-t vegyek?
2010. szept. 21. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Neocitrán és a Coldrex tök ugyanaz, csak más a gyártó, más a neve. Az Aspirin más hatóanyag, ugyanaz, mint a Kalmopyrin, megpróbálkozhatsz vele. Nekem náthára a Chinacisal (ejtsd kinacizál) válik be, de semmi nem hat azonnal, három nap, addigra teljesen meggyógyít. Nincs minden patikában vagy meg kell rendelni. Ha gyomorégésre hajamos vagy, akkor okozhat gyomorfájást.
2010. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetes cuccokat nem próbáltál? Nekem az echinacea, meg a lándzsás utifű szirup c vitaminnal erősítve ugyanúgy lehúzza két nap alatt, mint a gyógyszerek, de ezek legalább a májam meg a vesém nem bántják. Ja, és sok folyadék, melegben tartózkodás.
2010. szept. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam a természetes dolgokat is. Volt amikor használt. De most eléggé lehúzott a betegségem. És már több mint 1hete beteg vagyok. Ezért gondoltam, h megpróbálkozok vmi újjal. Csak azt nm tudtam eldönteni, h mivel.
2010. szept. 22. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!