Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen egy vérvétel?

Milyen egy vérvétel?

Figyelt kérdés
Főleg az érdekel, hogy mennyire fáj, és hogy mennyire kellemetlen, mihez hasonlít az érzés.

2022. júl. 18. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj különösebben. Mintha egy rózsatövis megszúrna.
2022. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Annyira fáj, mint egy szúnyogcsípés. Tehát nem vészes. Az elején kellemetlenebb, de a közepe felé már elviselhetőbb. Nem kell megijedni tőle.
2022. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A tűszúrás kb annyira fáj, mintha bőr alá kapnál injekciót, és csak egy másodpercig tart, én legalábbis utána már semmit nem szoktam érezni.
2022. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem szokott fájni, jis bizsergető érzés amikor beszúródik a tű de semmi több. Én pedig kifejezetten élvezem nézni ahogy folyik át a kis üvegcsébe a vérem, olyan megnyugtató érzés (de lehet ez már kicsit beteges)
2022. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsefaktor is van, néha semmit nem érezni, néha meg van egy ilyen nagyon kellemetlen, éles, csípő érzés. Nekem néha végig. De igazából nem az az 5 perc a rossz, hanem ha előtte órákig, pláne napokig parázol, hogy milyen lesz. Annyira azért nem lesz rossz.
2022. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még attól parázok, hogy esetleg elrántanám a kezemet, mert sulis oltásoknál mindig ez volt.
2022. júl. 18. 22:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5 perc? Milyen vérvétel tart annyi ideig? Nekem sosem tartott fél percnél tovább.
2022. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fáj. Ne nézz oda, ha olyan kedve van a nővérnek, aki leveszi és látja, hogy parázol, akkor szoktak közben beszélgetni, hogy tereljék a figyelmed.
2022. júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!