Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nyaki gerincsérv lehet?

Nyaki gerincsérv lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel arra keltem hogy , kegyetlen beàllt a nyakam , lesugàrzott váll és lapockàba a fàjdalom , teljes nyaki merevség.

Estig bírtam sürgősségin kaptam gyulladáscsökkentő izomlazîtôs infúziô koktélt. Azóta sokat javult , de viszont mivel nagyon fàjt megse tudtam kérdezni a dokit, annyit mondott hogy görcsös az izom a felső nyakicsigolyànàl az izom húzódott meg.

Egy hét pihi kenőcs cataflam.

1-2 évente beàll a nyakam felkelésnél de nem ilyen durvàn..

Nyilván képalkotó cuccok adjàk meg a vàlaszt , de addig is van valakinek tapasztalata ezzel?

Kb két hónapja felkaptam egy haver fiàt , akkor ugyanez volt de az elmúlt hamarabb és nem is fájt így..



2022. júl. 28. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nyaki sérv. MR választ ad.
2022. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor fél év várakozás jön. :)
2022. júl. 28. 14:03
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Neurológushoz menj, ő ad beutalót. A lányom bejutott MR-re 1 hónapon belül.
2022. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom nála. Nem vàrtam ezt 31 éves férfiként jönni . :)
2022. júl. 28. 14:36
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogsz lepődni mennyi harmincas sérves, sőt....de ha az van ne aggódj, kezelhető. Még időben vagy. Gyógytorna lesz a vége.
2022. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ezt nem gondoltam volna, azt hittem úgymond " korral jár" . Köszi a hozzászólást, megnyugtattàl. :)
2022. júl. 28. 14:50
 7/17 Senior Séf ***** válasza:
54%
Nyugi, csak huzatot kapott a vállad. Ilyen nagy melegekben gyakori jelenség.
2022. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok mostmàr mit mutat majd az mri. :)
2022. júl. 29. 21:36
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha 1-2 évente beáll a nyaka akkor nem lehet huzat. Mikor mész MR-re?
2022. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Szerdan tudok időpontot kérni ideggyógyàszatra, utàna tudok Mri időpontot kérni. Ez az 1-2 évente beàllàs felkelés utàni , de sose volt ilyen görcsös sugàrzós fàjdalom, màsnapra mindig jólett.

Sürgősségi doki egyébként azt mondta , az izom begörcsölt miutàn meghúzódott a vàllam, egy hét kb mire helyrejön.

Most még a nyaki merevség nem múlt el teljes, nem enged még fordítani a fejem 100% ra. Viszont több sérves ismerős biztatott hogy jàrjak utàna, mert valószínűleg az lesz. :/

2022. júl. 30. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!