Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Visszérrel milyen orvoshoz...

Visszérrel milyen orvoshoz kell fordulni?

Figyelt kérdés

Kb 6-7 éve nehéz fizikai munkát végeztem (1 évig), akkor kétszer el kellett mennem táppénzre a lábammal, mert iszonyúan befeszült és megdagadt a vádlim. Nagyon fájt akkor. Azóta néha-néha megdagad és előfordul hogy valamennyire feszül. Tegnap este is ez volt, de akkor erősebben és féltem hogy be is görcsöl, bekentem egy kis lazító/csillapító krémmel.

A kérdésem az lenne, hogy milyen orvoshoz érdemes fordulni kivizsgálásra? Nem tudom hogyan kellene kezelni. A háziorvosomat fel fogom keresni, de nincs e valami speciálisabb orvos aki ezzel foglalkozik?

A válasz(oka)t előre is köszönöm!


Egy 34 éves nő.



2022. júl. 31. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Angiológushoz - én dr.Botos Arankánál voltam, csak ajánlani tudom. Alapos és kedves. :)
2022. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem érsebészet, de a házi orvos meg fogja mondani hová kell menned vele, illetve ad beutalót ha szükséges
2022. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :))
2022. aug. 2. 08:06
 4/5 Bakos96 válasza:
Szerintem is angiológushoz kellene fordulni először. Botos Arankát én is csak ajánlani tudom, számomra, kérésre levezette az egész véralvadási folyamatot és a gyógyszereim hatását a szervezetemre. Ráadásul érthetően és kedvesen. Ő megmondja a továbbiakat. Előre szólok, ha műtétre kerülne sor, a lézeres visszér műtét a legjobb, viszont erősen zsebbe nyúlós. A hagyományossal több hétig is kínlódhatsz és még, ha maga a mütét nem is, a felépülés elég fájdalmas és macerás.
2022. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. aug. 21. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!