Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sopronban most hogyan működik...

Sopronban most hogyan működik a COVID oltás? Hol lehet beadatni?

Figyelt kérdés
3. oltásom lenne. Eddig a szanatóriumban lehetett, de most nem találok róla információt, hogy most is ott lehet-e? Ha igen, melyik napokon, és mikor?
2022. aug. 1. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj a kérdésért, de a mi francnak oltatnád be magad? Jelenleg 23,2 millió aktív covid fertőzött van, abból 23,2 millió (99,98%) enyhe és mindössze 42 ezer ember (0,2%) súlyosabb. Mindez lejárt oltások mellett.

A covid a hivatalos, regisztrált adatok szerint 1% halálozási rátájú, a valóságban meg csupán 0,2%, hiszen fals a számolás (lásd pl Magyarország) és vagy 10x többen átestek rajta, mint ahány regisztrált fertőzött van. Az oltás amúgy sem a mesterséges covid ellen van, tökéletesen és egyértelműen látszik a statisztikán, hogy az oltások megkezdése óta nemhogy csökkent, hanem nőtt a megbetegedés és a halálozás.


[link]


Egyébként már az EU parlamentben is nyíltan beszélnek róla, hogy mesterséges vírus, mi a célja, mi a védettségi valódi célja, el fogják törölni a magántulajdont stb..

2022. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1: Inkább növessz agyat. Vagy ha hülyeségeket írnál, inkább ne szólj hozzá.
2022. aug. 1. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Hivatalosan regisztrált adatokból készült statisztikát linkeltem, ebbe nem lehet belekötni. Linkeljek esetleg EU parlamentet is, vagy a hivatalos források ellenére is hülyének akarsz beállítani? 😄
2022. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen. Hivatalos adat. Akkor kérlek, oszd már el a halálozási adatokat a fertőzési adatokkal! Nagyokos.

Egyébként meg nem azt kérdeztem, hogy a csökevényes kis agyaddal mit gondolsz a járványról.

2022. aug. 1. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Csak egy tipp. Nyisd le a kis fülecskét linkelt oldalon.
2022. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem adatnám be a harmadikat, totál felesleges, nulla az értelme.
2022. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem tudom miért vártál vele ennyit? Már 4.nél kellene tartanod, várva az 5.et.
2022. aug. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!