Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy működik jelenleg a...

Hogy működik jelenleg a harmadik oltás felvétele 18 éven aluliaknak?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy milyen dokumentumokra, papírokra lesz majd szükségem az oltóponton, illetve azokat honnan tudom megszerezni. A másik ami fontos lenne, hogy kell-e jelenleg időpontot foglalni, vagy most is vannak ilyen akciónap jellegű intervallumok, amikor időpont nélkül, a szükséges papírokat bemutatva adják a 3. oltást. ( 18 év alatt)

2022. aug. 8. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Miért akarsz rá 3. oltást? Semmi sem indokolta eddig sem, mivel mindössze 0,2% halálozási rátájú. Az EU parlamentben is nyíltan beszélnek róla, hogy a covid mesterséges vírus, át lett vágva az emberiség, mi a célja, mi a védettségi valódi célja.
2022. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

1-es Hiába mondod:) Nem értik sokan.Sok sikert kérdező a 3.hoz!

Mindenki maga tudja mit csinál.

2022. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szeptemberben utaznék Párizsba, és félek, hogy a franciák szigorítanak. Másrészt pedig nem az volt a kérdésem, hogy akarjak-e, vagy sem...
2022. aug. 8. 11:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Na pont ezért írtam hogy sikert mert nem érdekel ki mit csinál:)

Szülői engedély mondjuk kell hozzá de lehet tévedek.Felhívod az oltópontot és megkérdezed mit kérnek vagy eeszt-en keresztül ha van foglalsz online időpontot de gondolom nincs ügyfélkapud sem hisz nem vagy még 18 éves.

Mondom ezt tudod tenni hogy oda telefonálsz és megkérdezed.Neten megkeresed hogy nálatok hol oltanak és viszed az előző papírokat amiket kaptál mikor kaptad a másodikat,passz én nem tudom milyen papírt adnak utána ha adnak mivel nem kértem 1 db-ot sem soha.A kártyát is vidd magaddal,azt otthon ne hagyd mikor mégy az időpontra hogy a kérdésre is válaszoljak:)

#2

2022. aug. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen választ :D
2022. aug. 8. 12:31
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Hány éves vagy?
2022. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
17, de időközben már sikerült megoldanom :D
2022. aug. 8. 13:09
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

1.

Hogy miket sutyorognak az EP WC-jében?

2022. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Nyílt ülésen beszélnek róla. Kell link? Szívesen küldök.
2022. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9.

Kell.

2022. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!