Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet valami probléma ha nem...

Lehet valami probléma ha nem veszem át?

Figyelt kérdés

Egy online gyógyszertárban 15 ezer forint felett ingyenes a szállítás.

Amit kinéztem terméket, 300 ft híján lett volna annyi. Gondoltam nézek még mellé valamit, hogy picit spóroljak. Lett egy szemcsepp.

Ezeket megrendeltem, kaptam a visszaigazoló emailt, majd nem sokkal később, hogy a több mint 14 ezres termékemet kiszállítják, de a szemcseppet nem tudják. (Miközben vígan fent van az oldalon elérhető termékként).

Viszont így írtam nekik, hogy magában az egy terméket szállítási költséggel nem szeretném.

Van erre valami megkötés, hogy nekem kötelező átvennem?

Elolvastam a szabályzatot, viszont a megkötés miatt nem tudom hogy bármi jogi bajom lenne ha én ezt visszaküldetem?!

Levelemre még nem válszoltak!!/



2022. aug. 8. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A szállítási díj fel lett az új árnál egyáltalán számítva?
2022. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az nem lett feltüntetve.

Viszont idő közben kaptam a patikától egy hívást, hogy szeretném e a terméket szállítási költség nélkül, mivel az ő hibájuk miatt nem tudják teljesíteni a teljes rendelésem.

Viszont arra nem kaptam választ, miért van fent a másik termék még mindig elérhetőként.

2022. aug. 8. 13:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
De akkor rendben van, most mi a kérdés? A szemcsepp úgyis kakukktojás volt csak.
2022. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!