Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van itt olyan akin csecsemőmir...

Van itt olyan akin csecsemőmirigy eltávolító műtétet végeztek?

Figyelt kérdés
Lennének kérdéseim pl. lett-e valamilyen szövődmény és felléptek-e mellékhatások, stb?

2022. aug. 11. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Miért kell eltávolítani?
2022. aug. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 A mellkas CT mutatott ki eltérést ami lehet megnagyobbodott csecsemőmirigy is és az orvos szerint ki kellene venni, mert bajokat okozhat ha bent marad. Ez igaz? A sebész már rögtön műtétet is akar csinálni. Nem korai ez kicsit?
2022. aug. 11. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Panaszod még nincs?

Mert önmagában az hogy nagyobb nem tudom hogy milyen problémákat okozhat.

Az enyémet mikor nézték, sorozatos allergiás reakció okát keresték. Nekem akkor azt mondta az orvos, hogy azért kell a CT, mivel pont olyan helyen van középen amit a röntgen nem lát, és ha esetleg van valamilyen nyulványa ami még működik (csecsemő korban van szerepe, utána elzsírosodik, nem funkcionál) akkor az okozhat téves immunreakciókat. De szerencsére nem az volt a gond.

Mindenesetre én megkérném az orvost, hogy magyarázza el, miért tartja indokoltnak az eltávolítást. Ő nyilván jobban ért hozzá mint én, biztosan meg tudja mondani miért javasolt eltávolítani.

2022. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!