Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szervmegtartas miert nem...

Szervmegtartas miert nem mukodik nalunk?

Figyelt kérdés
Kornyezetemben rengeteg embernek tavolitottak el a lepet, mehet, mandulat, feregnyulvanyat / nem vt perforalt/. Ugy tunik ez a konnyebb ut? Vagy tobb pont jar ra? Mintha az orvosok csak vagni szeretnenek! Regen a cisztakat is szinte hentes midjara vagdostak, ez mar megdolt! Nem perforalt feregnyulvanyt is lehet antibiotikummal sikeresen kezelni! Mi a velemenyetek?

#Sok a felesleges mutet #Jobban jar a korhaz anyagilag #Csak annyit mutenek amennyit muszaj
2022. aug. 11. 21:13
A kérdező szavazást indított:
Sok az elhamarkodott mutet
A korhaz jobban jar anyagilag
Csak akkor mutenek ha az indikolt
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó sokat kínlódtam a manduláimmal, mire én nekem kellett rávennem az orvost hogy hagyjuk az antibiotikumot minden alkalommal amikor bedurran, szedjék már ki.

Olyat nem tesznek vesznek ki amibe nem egyezel bele.


De a tbfogászaton már inkább így van... Mentés helyett többször kuka

2022. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az orvoslásban nagyon erősen tartja magát a konzervativizmus, beleértve a hivatalosan kötelezően betartandó protokolokat. Sok esetben a nem megfelelő diagnosztikai lehetőségek miatt sokféle választási lehetőséget hagynak meg az orvos számára, aki aztán a számára leginkább kézenfekvőt választja. Volt sebész kollégám szerint a vakbélgyulladásként diagnosztizált és sebészileg kezelt eseteknek legalább a fele valójában egy nyirokmirigy "izgalom".
2022. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pontosan! Ezt tapasztaltam en is! Egyertelmu a sebesz az sebesz! Szeret muteni! Persze van, hogy az a legjobb! Azert irtam, hogy nem perforalt! Szemelyesen jelen voltam, amikor az ooerator azt mondta, hogy igy mar biztosan nem lesz az apoendixxel gondja a jovoben.....
2022. aug. 14. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:

A gyulladt vakbelet, bocs féregnyúlványt bent hagyni műhiba.

Rokonomnak a műtéti előkészítés félórájában perforált.

Osztálytársam két hetet feküdt az ITO n , mert az elgyógyszerezett, későn kivett vakbele hashártyagyulladást, szepszist okozott.

2022. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!