Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tudok tenni ha nem hajland...

Mit tudok tenni ha nem hajlandóak ellátni a kórházban? betegjogi képviselő?

Figyelt kérdés
súlyos szemölcsöm van, háziorvos által összes ecsetelő kudarcot mondott, erre beutalt a kórházba hogy fagyasszák le. Fél évet kellett várnom az időpontra, addig szenvedtem. Mikor odamentem jól lecsesztek, káromkodott a bőrgyógyász, hogy mit képzelek magamról hogy egy kórházi rendelésre megyek egy szemölccsel. Majd kiküldtek, a zárójelentésre azt írták hogy gyógyult szemölcs.
2022. aug. 15. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Betegjogi képviselő
2022. aug. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sok sebből vérzik ez a dolog, ez azt hiszem valóban egy betegjogi képviselős dolog. De azért ezt a háziorvosnak is mondd el. Mondjuk nem értem miért nem egy kórházon kívüli területileg illetékes szakrendelésre küldött eleve.
2022. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocsi de ez értelmetlen.
2022. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Katasztrófa az egészségügy, de én biztos nem vártam volna fél évet vele. Inkább ne egyek egész hónapban, de rááldozom azt a 20 ezer forintot és elmegyek magánba.


Az orvosnak meg mondtam volna, hogy okosan beszéljen, mert nem a seggéből rángatott ki.

2022. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ja, azt én sem értem miért vártál eddig, én is tuti magánba mentem volna. Persze az pénz meg minden, de hát most ennyit stresszelni sem éri meg. Most megint várhatsz x hónapig egy másik időpontra. A súlyos szemölcs az amúgy mit jelent?
2022. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Sok sebből vérzik ez a dolog"


Melyik sebből vérzik a dolog? Egyébként az sztkban nem tudtak fogadni, ők mondták hogy a kórházban foglaljak időpontot.

2022. aug. 15. 14:51
 7/10 A kérdező kommentje:
Ypszilon kérlek ha csak kötekedni tudsz, de a témában meg inkompetens vagy akkor hagyd el a kérdést
2022. aug. 15. 14:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Maga az egész eljárás, amit veled műveltek. Az, hogy mit mondtak sztk-ban az nem számít, le kell legyen írva. Neked ez ha le van írva, van beutalód, sőt időpontod is van, akkor nem értem számukra mi a probléma, kötelesek ellátni. Az, hogy ez nem egy olyan probléma ami kórházi ellátást igényel, az nem a te hibád, mivel nem vagy benne kompetens döntést hozni. Ezt ha bejelented, akkor simán te vagy előnyben. Már ha így történt ahogy én gondolom,bár a részleteket nem ismerem.
2022. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sztkba kellett vna menno
2022. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Pereld be a kórházat, a háziorvost és a bőrgyógyászt!
2022. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!