Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A ricinusolajat mivel vigyem...

A ricinusolajat mivel vigyem fel a szakállamra? Esetleg fülpiszkálóval? Nem kérek olyan válaszokat hogy a ricinusolaj nem segíti elő a szakáll növekedését és hasonlókat. Ha 1 órát hagyom rajta az elegendő?

Figyelt kérdés

2022. aug. 17. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem simán kézzel felviheted és dorzsold bele egy picit. De előtte kicsit melegítsd fel esetleg keverj bele másfelé olajat is, úgy hatásosabb. (argan, kókusz..)

Szerintem ha lehetséges hagyd fent éjszakára, minél többet van rajta annál jobb.

2022. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szemöldök kefével is megpróbálhatod. Most asszem pont van lidl-ben is, de amúgy kb bármelyik drogériában vagy kínai áruházban kapsz.
2022. aug. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Én simán kézzel olajozom, balzsamozon…
2022. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy szól a leírás? A szőrzetre, vagy a tövére, a bőrre kell felvinni? Ha csak a tövére, akkor fülpiszkálóval. Ha a tövére is, és a szőrzetre is, akkor simán kézzel, vagy kozmetikai koronggal. Ha csak a szőrzetre, de a bőrre nem, akkor valamilyen kefével.
2022. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy a leírás mondja.

Csak utána moss kezet alaposan, es ne nyalogasd a szakálladat, mert rohad erős hashajtó :))

2022. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a normális válaszokat!

Utolsó, megpróbálom nem nyalogatni :DD

2022. aug. 17. 19:27
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintetek borotválkozhatok közben vagy nem érdemes?
2022. aug. 19. 09:12
 8/8 Kólauborkával ***** válasza:
Nekem már van vagy 10cm hosszú, így amikor elkezd “széttöredezni” tehát hülyén állni, akkor levágok egy picit, hogy egyenesebb legyen. Meg ugye ízlés kérdése, de én az arcomról rendszeresen vágom.
2022. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!