Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi a várakozási idő hogy...

Mennyi a várakozási idő hogy előjegyezzenek petefészekciszta műtétre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sztk-s rendelésen az orvos azt mondta hogy a kórházból hívnak majd hogy mire van időpont. Elkérték a telefonszámom is.Ez most már egy hónapja volt. Valakinek esetleg van tapasztalata hogy átlagban mennyi idő míg felhívják az embert? ( Szombathely)



#előjegyzés #Petefészekciszta műtét #Markusovszky kórház Szombathely
2022. aug. 31. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez elég fura. Nekem a kórházba kellett mennem, ott megvizsgálnak, és ott kérnek időpontot. Két műtétem volt. Az egyiknél 2 héten belül volt időpont, másodiknál 4 hét. Az sztk-ban csak beutalót adtak a kórházba, amikor észrevették a cisztákat.
2022. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Változó, attól függ mennyire van tele az előjegyzés. Nálunk (kisebb, nem megyei kórház) nagyobb műtétekre (laparoscopia, hasi műtétek) most kb. november közepére adják az időpontokat, kisműtétre (méhkaparás, terhességmegszakítás) kb. 2 hétre.

Ha egy hónap alatt nem hívtak vissza az időponttal, én azért megérdeklődném, hogy elfelejtették-e vagy sem.

2022. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Engem nem küldtek át, azt mondta hívnak a kórházból, és utána menjek vissza az sztkba ha van időpontom hogy friss eredményekkel menjek majd a kórházba. Megkérdeztem, hogy bemenjek e én a kórházba, de azt mondta nem kell majd hívnak. Állítólag már így működik. A papíromra is azt írta hogy előjegyzésre küldve.
2022. aug. 31. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 2019-ben 2 hónapot vártam a műtétemre.
2022. szept. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadó!

Téged is úgy hívtak a műtét miatt fel vagy bent kaptál időpontot?

2022. szept. 3. 10:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az sztk-s orvos intézte. Előző voltam.
2022. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is sztk-s dokinál voltam azt mondta tovább küldi a papirom és hívnak majd. Még egy kicsit megpróbálok türelemmel lenni hátha megtörténik a csoda.
2022. szept. 3. 15:09
 8/8 anonim válasza:

Èn vèrellàtóban voltam tavaly novemberben ott felìrtak vàrólistàra.2 napja hívtak a kórházból, hogy áprilisban műtenek. Beutalóért ugyanúgy vèrellàtóba kell menni.

Kb.4-5 hónap várakozási idő.

2023. márc. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!